• Wpisów:3328
 • Średnio co: 17 godzin
 • Ostatni wpis:3 lata temu, 19:46
 • Licznik odwiedzin:106 626 / 2435 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
interesować się kobietą tylko na początku i na końcu: kiedy chce ją dostać i na chwilę przed tym, kiedy ostatecznie ją traci. Czas pomiędzy nazywany również byciem razem jest dla Pana zbyt nudny lub zbyt męczący, albo taki i taki. Prawda?
 

 
 • awatar nie oglądaj się ♥: true! ♥
 • awatar vera.: oo tak :3
 • awatar deimantas: dokładnie, może starają się jak walczą, a gdy zdobędą to co chcą, to myślą, że to na zawsze już 'ever' i odpuszczają walkę. a powinny cały czas pokazywać jak bardzo im zależy :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (15) ›
 

 

Są dwa rodza­je miłości, za­kocha­nie i miłość do gro­bowej deski. Ta pier­wsza, chwi­lowa.. można ją porównać do zaurocze­nia.. To wy­powie­dziane "kocham Cię bo.." , na­tomiast ta dru­ga, praw­dzi­wa miłość to wy­powie­dziane "kocham Cię taką ja­ka jes­teś, kocham Cię całym sobą i ze wszys­tkich sił, kocham Two­je wa­dy i za­lety.." Tak, to jest praw­dzi­wa miłość. TAKĄ WŁAŚNIE MIŁOŚCIĄ CIĘ KOCHAM.

____________________________

Prawdziwa miłość nie może skończyć się szczęśli­wie,
bo praw­dzi­wa miłość jest NIESKOŃCZONA.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (33) ›
 

 
I jak? Lepiej, gorzej? Wrócić do starego może? ; )
 • awatar I miss y♥u: jest suuper ;3
 • awatar ‎Ten Świat umiera †: Bardzo ładny jest ;* zostaw taki :)
 • awatar immortal love . †: no rozumiem, ale jest ślicznie, trzeba kiedyś zmienić coś, bo jesli dobrze pamiętam dość długo miałas takie ciemne koloryy, teraz cos takiego odmiennego, więcej czerwieni :* . i zmiana nazwy , aj :) . swietna!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (19) ›
 

 
..gdy więzy uczucia wypalają się. Koniec spojrzeń, uśmiechów, tajemnic. I znów pustka. Kurczowo próbuję zatrzymać resztki fascynacji, czepiam się każdej jej części - ale to na nic - wymyka mi się.
 

 
Zdechła dziś moja suczka, niestety nie dało się nic zrobić bo była chora na raka, jak sobie pomyśle że już nie będzie mnie witać wesoło merdającym ogonem rano jak wychodzę do szkoły i jak z niej wracam to aż łzy mi lecą, będzie mi jej bardzo brakowało ; ( Wiem że to tylko pies, ale byłam bardzo do niej przywiązana ; ( Bym wstawiła jej zdjęcie, ale nie chce mi się plik niestety dodać, no trudno ;c
 

 
..obie stro­ny mają do siebie zaufa­nie i są w sta­nie dać
so­bie nawza­jem poczu­cie bezpieczeństwa.
 

 
 • awatar natka wariatka: Taki ma charakter ;c
 • awatar Gość: Takie życie ;p
 • awatar Gość: świetny blog- dodaję do obserwowanych;d
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
KOCHAM TYLKO CIEBIE, kocham Twój umysł i ciało.
 

 
Nie ze stopy , by po niej deptano. Nie z głowy by była mądrzejsza. Ale z żebra, które jest pod ramieniem, mającym ją chronić i być blisko serca, by ją KOCHAĆ.
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
A gdyby wszystko się skończyło, zrobiłabym dla Ciebie jeszcze więcej.
 

 
zmienić, za­pom­nieć, wy­baczyć, po­wie­dzieć, wyk­rzyczeć, wyz­nać, odejść. Tyl­ko naj­pierw sam so­bie od­po­wiedz czy te­go nap­rawdę chcesz.
 

 
Jes­tem szkla­na. Krucha. Codzien­nie roz­pa­dam się, a Ty... Ty mnie składasz, choć mo­je szkło ra­ni Ci pal­ce. CODZIENNIE.
___________________________________________________________________________________________________________________________________
+ z tego co wynika 56 dni bez słodyczy. DAM RADĘ.
 

 

Ale zaczynam od jutra bo mam jeszcze snickersa którego kupiłam dziś w promocji, szkoda żeby się zmarnował. xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (30) ›
 

 
...one wzmacniają więź między dwojgiem ludzi. Sprawiają, że fundament staje się coraz silniejszy, a w rezultacie niezniszczalny. Pokazują, ile tak naprawdę znaczy dla nas druga osoba i jak ważna jest w naszym życiu. POKAZUJĄ NAM SIŁĘ MIŁOŚCI.
 

 

Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz usprawiedliwienie dla jego każdego zachowania, nawet jeśli to co zrobił rozerwało Ci serce. W myślach będziesz powtarzać, że zrozumie swój błąd, że jeszcze będzie dobrze. Jeśli kogo kochasz to sama wbijasz sobie sztylet w serce, bo wolisz codziennie palić się bólem, niż odejść i tlić się tęsknotą.